793321000 kontakt@kivo.pl

Link afiliacyjny, czyli najprościej link polecający.

 

Każdy użytkownik KIVO dzięki udostępnianiu linku afiliacyjnego innym firmom edukacyjnym, które dzięki poleceniu zdecydują się podjąć współpracę z platformą do zarządzania szkołą KIVO może tylko zyskać nic nie tracąc.

 

Wystarczy, że nowa szkoła zarejestruje się na podstawie gotowego linku otrzymanego od Was, a my zajmiemy się resztą. Im większa szkoła zwiąże się z nami, tym większy jest Wasz rabat. Dzięki temu zmniejsza się wasza comiesięczna opłata za KIVO.

 

Otrzymasz  10% rabatu za każdą szkołę, która tym linkiem polecającym zarejestruje się na dostęp i podpisze umowę z KIVO.

 10% liczone jest od kwoty, jaką będzie płaciła ta nowa szkoła oraz przez cały czas trwania umowy tej szkoły, która dołączyła. 

Im większą szkołę polecicie tym większy dostaniecie rabat kwotowo. Nie ma limitu poleceń, czyli można zredukować sobie abonament do zera. Jedyny warunek to aktywna umowa i płatności w terminie tej poleconej firmy edukacyjnej.

 

Przykład:

Opłata miesięczna nowej szkoły: 199 zł.

Twój rabat: 10% ze 199 zł = 19,90 zł (odejmowanie co miesiąc od Twojej faktury).

 

Gdzie znaleźć link afiliacyjny ?

Gotowy link do poleceń znajdziesz na Swojej platformie Kivo klikając w panel konfiguracyjny następnie, wybierając zakładkę dane szkoły. Znajduje się tam, gotowy link oraz QR kod, który możesz udostępnić.

link afiliacyjny

Zaufali nam między innymi:

Lerne fajna szkoła
Encjo - Bochnia
Angielski z Fantazją
My Way Ulman
Royal Opole
Via Italia Szkoła Językowa Online