793321000 kontakt@kivo.pl

Brak porządku w umowach, grafiku i finansach szkoły, to jak proszenie się o kłopoty. Ciężko jest rozwijać biznes edukacyjny, kiedy warstwa zarządzająca jest dysfunkcyjna. W tym wpisie znajdziesz tylko 10 powodów, dlaczego warto dołączyć do kivo.pl. Dlaczego warto skorzystać z Kivo.pl? Oto najważniejsze korzyści:

  1. 1Zintegrowane zarządzanie szkołą:

   – Kivo.pl umożliwia kompleksowe zarządzanie wszystkimi aspektami szkoły – od planowania zajęć, przez oceny, po zarządzanie finansami. Dzięki temu cały proces zarządzania kursantami i lektorami jest spójny i przejrzysty.

  1. Intuicyjny interfejs użytkownika:

   – Nasz program został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, co oznacza, że jest łatwy w obsłudze zarówno dla doświadczonych nauczycieli, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nowoczesnymi technologiami.

  1. Automatyzacja codziennych zadań:

   – Kivo.pl automatyzuje wiele rutynowych zadań, takich jak generowanie raportów, zarządzanie obecnościami, wysyłka sms-ów i e-maili z załącznikami (taka możliwość mamy jako nieliczni). Dzięki temu nauczyciele mogą skupić się na tym, co najważniejsze – na edukacji uczniów.

  1. Lekcje online:

   – Program umożliwia łatwą i szybką integrację oraz automatyzację lekcji online, co oznacza, że linki do lekcji są dostępne po kliknięciu w kafelek na grafiku zarówno dla ucznia, jak i dla nauczyciela. Kivo umożliwia automatyczną wysyłkę SMS-ów oraz e-maili z przypomnieniem o lekcji, oraz z linkiem 30 minut przed lekcją.

  1. Bezpieczeństwo danych:

   – Zadbaliśmy o najwyższe standardy bezpieczeństwa, aby wszystkie dane przechowywane w Kivo.pl były chronione i dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników.

  1. Umowy i płatności online:

   – Kivo.pl umożliwia podpisywanie umów oraz różnych zgód online. Kolejną bardzo cenioną funkcją jest opcja płatności online za kursy. Dzięki tej funkcji klienci szybko mogą opłacić zajęcia, a kivo zarejestruje ich płatność samodzielnie i zdejmie ich z listy dłużników.

  1. Wsparcie techniczne:

   – Nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów. Zapewniamy profesjonalną pomoc, aby korzystanie z Kivo.pl było zawsze bezproblemowe. Każdy nowy klient kivo może również liczyć na indywidualne wdrożenie z naszym wsparciem technicznym.

  1. Płacisz za użytkowania, a nie za funkcje:

Do czego ma służyć platforma do zarządzania bez funkcji finansów, umów, czy wirtualnego sekretariatu? Nasz program powstał, aby kompleksowo wpierać właścicieli szkół w zarządzaniu szkołą, a nie tylko wyrywkowo, dlatego u nas płacisz, za kursanta, a nie za moduły z funkcjami!!!

  1. Twórcy platformy, którzy aktywnie korzystają z kivo!

Jesteśmy równie właścicielami kivo.pl, ale również nasza szkoła online jest zarządzana właśnie w naszym programie. Jesteśmy najlepszym przykładem, że kivo.pl jest dobrym rozwiązaniem również dla dużych szkół online, jak i dla korepetytorów, którzy dopiero zaczynają swój edu biznes.

  1. Kontrola finansów: 

Wielu właścicieli szkół nie wie, ile faktycznie zarabia, kto zapłacił, a kto jest dłużnikiem. Kivo.pl gwarantuje przejrzyste finanse oraz kontrolę dłużników, dzięki czemu masz całoroczny wpływ i kontrole finansów szkoły. Zadbana finansowo szkoła, to gwarancja stabilizacji finansowej właściciela.

Więcej informacji oraz rejestracja do programu próbnego dostępna jest na naszej stronie: https://www.kivo.pl

 

Zaufali nam między innymi:

Lerne fajna szkoła
Encjo - Bochnia
Angielski z Fantazją
My Way Ulman
Royal Opole
Via Italia Szkoła Językowa Online