793321000 kontakt@kivo.pl

Prowadzenie zeszytu wpłat, czy dzienników papierowych dawno przeszło do lamusa. Zachęcam Cię do tego, aby zacząć automatyzować różne procesy w swojej szkole. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze. A obsługa klienta w Twojej szkole będzie sprawniejsza i mniej wymagająca dla Ciebie i Twojego sekretariatu.

Kivo powstało z myślą o właścicielach małych, dużych i średnich szkół edukacyjnych. Po to, aby ułatwić im proces obsługi klienta, kontrolowania finansów, wysyłania maili, czy zmian w grafiku. Może zacznę od początku.

Kiedy stworzyliśmy Kivo, zastanawialiśmy się nad tym, co jest tak naprawdę największym problemem i największą bolączką każdego właściciela szkoły. Przede wszystkim: nieregularne wpłaty na konto, czasami brak kontroli wydatków w firmie. Czyli często posługujemy się swoją kartą, mieszając w ten sposób wydatki firmowe i osobiste.

Dzięki Kivo będziesz mogła odnotowywać te wydatki, które są na fakturę oraz te, które zostały poniesione, ale niestety na to nie posiadamy faktury. Będziesz kontrolować, ile pieniędzy nadal czeka w portfelach Twoich klientów i zalegają Tobie z płatnościami. Ale to nie wszystko. Kivo to miejsce, które będzie łącznikiem między Tobą, lektorem i Twoim klientem. Będziesz mogła zobaczyć, jakie zajęcia się odbyły, kto był na nich obecny, jaki temat był przerabiany. Będziesz mogła zobaczyć kto i kiedy, ile wpłacił i za jakie zajęcia. Tak samo Twoi lektorzy na swoich kontach, będą mogli odnotowywać, jaki uczeń pojawił się na zajęciach. Będą mogli zostawić krótką informację dla rodzica lub dla wszystkich rodziców z całej grupy, wystawić ocenę lub poinformować o istotnych zmianach.

Lektorzy również na swoim koncie mogą zobaczyć swój cały grafik w przeciągu tygodnia, czy też z widokiem na kolejne tygodnie. To nie wszystko. Każdy Twój klient, który podpisze z Tobą umowę, będzie miał swoje indywidualne konto, na którym zobaczy tylko te zajęcia, w których uczestniczy ich dziecko lub dzieci. Będzie widział grafik zajęć, zobaczy oceny, uwagi lektora oraz będzie miał możliwość zapłacenia za zajęcia szybkim przelewem, czy szybką płatnością. Niezależnie od tego, w jakim banku ma konto, czy też niezależnie, w jakim banku Ty masz konto.

 

Jest to bardzo sprawny sposób, aby jak najszybciej dokonać wpłaty, nie czekając na informacje np. ze strony sekretariatu. Zadbaliśmy również o to, aby ułatwić Tobie proces podpisywania umowy. W Kivo masz taką możliwość, aby podpisywać je online. Do tego oczywiście szybkie płatności. Ale to nie wszystko. Kivo ma swoją aplikację, która ułatwi podgląd harmonogramu zajęć. Dbamy również o to, aby nasi Kivowicze rozwijali swoje biznesy razem z nami. Dlatego organizujemy bezpłatne szkolenia zamknięte (online), na których wspólnie uczymy się jak prowadzić social media, jak się reklamować, jak prowadzić rozmowy sprzedażowe oraz wiele innych szkoleń, które wynikają z potrzeb naszych klientów.

Już dziś zapraszam Cię do przetestowania naszego Kivo bezpłatnie przez 14 dni. Kiedy będziesz już gotowa, aby razem z nami automatyzować wszystkie procesy w swojej firmie. Masz możliwość spotkania indywidualnego i wdrożenie Kivo w Twojej szkole.

Mamy również nagrania, które pomogą Twoim lektorom wdrożyć się w platformę, aby było im o wiele łatwiej z niej korzystać już w pierwszych dniach pracy z tym programem. Koniecznie dowiedz się więcej i przetestuj Kivo bezpłatnie.

Zaufali nam między innymi:

Lerne fajna szkoła
Encjo - Bochnia
Angielski z Fantazją
My Way Ulman
Royal Opole
Via Italia Szkoła Językowa Online