Do konferencji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Weź udział w konferencji online, przygotuj swoją szkołę na nowy rok.

18 lipca 2020 – Bezpłatna konferencja Kivo online!

konferencja dla właścicieli szkół

Dla kogo jest nasza konferencja online?

kino konferencja dla nauczycieli

Właścicieli szkół językowych, którzy dopiero rozwijają swoją szkołę.

kino jak uczyć online

Właścicieli szkół, którzy zatrudniają kilku lektorów.

kivo oprogramowanie dla szkół

Szkół, które działają online.

Czego dowiesz się od naszych prelegentów podczas konferencji online:

zarządzanie portfelem szkoły

Jak zaprojektować reklamy.

zarządzanie szkołą

Jak przejść online z  procesami w swojej szkole.

zarządzanie zespołem

Jak przygotować umowy na nowy rok szkolny.

zarządzanie szkołą

Jak zbudowac silny zespół.

poszukiwanie pracowników

Jak zadbać o wizytówkę w Google.

Plan konferencji

18 lipca 2020 – online 

10:00

Powitanie

Rozpoczęcie konferencji, krótkie powitanie

10:15
Sesja online

Olga i Michał Wilczyńscy

Pierwsze kroki z kreacją reklamową.

Na naszej prelekcji dowiesz się co powinno znaleźć się w treści reklamy i z jakich elementów musi się składać. Jak wybrać odpowiedni  nagłówek, co to jest CTA i dlaczego jest tak ważny żeby o nim pamiętać. Dowiesz się też jak dobrać grafikę/zdjęcie do reklamy.

 

11:10
Sesja online

Ewa Leśniewska

Automatyzacja i przejście online z procesami w firmie edukacyjnej.

Podczas sesji pokażę Ci jak zoptymalizować proces od momentu zapisu Klienta po podpisanie umowy i jak to zrobić online.

 

12:00
Sesja online

Kinga Konopelko

Umowy i polityka prywatności w firmie edukacyjnej

Jak przygotować umowy na nowy rok szkolny, czego unikać a co koniecznie powinno się w nich znaleźć. Jak powinna wyglądać polityka prywatności na stronie i fanpage’u.

 

12:50
Sesja online

Barbara Kubalańca

Jak zbudować i utrzymać silny zespół w szkole językowej – case study.

Podczas prelekcji zdradzę Ci moje praktyki związane z budowaniem stabilnego zespołu, który odgrywa ważną rolę w szkole językowej.

13:40
Sesja online

Mateusz Wyciślik

Optymalizacja wizytówki w Google.

Dowiesz się jak optymalizować swoją wizytówkę w Google pod kątem sprzedażowym, opowiem Ci o jej biznesowych aspektach.

Prelegenci

Poznaj naszych prelegentów

Mateusz Wyciślik
Mateusz Wyciślik

Przedsiębiorca, podcaster, growth hacker. Na co dzień buduje skalowalne strategie pozyskiwania klientów z kanałów on-line. Zwolennik marketingu opartego o analitykę i liczby. Swoją wiedzę wykorzystuje do rozwoju własnych marek takich jak Leadhub czy Zdrowy Marketing oraz pomocy w strategiach rozwoju on-line małych i dużych przedsiębiorstw na rynkach takich jak Polska, USA, UK czy nawet Meksyk. Twórca podcastu Growth Hacking Po Polsku pokazującego skuteczne i skalowalne sposoby rozwoju biznesu on-line i będącego pierwszym podcastem o tej tematyce w kraju. 

Barbara Kubalańca
Barbara Kubalańca

Właściciel Royal School

Założyła swoją szkołę językową Royal School jeszcze jako studentka tuż przed obroną, 13 lat temu. Absolwentka Anglistyki, Dziennikarstwa i Public Relations oraz Coachingu w Biznesie. Jako właściciel i dyrektor stawia na dynamiczy rozwój szkoły dlatego nauczanie bardzo szybko oddała w ręce lektorów, a sama zajęła się budowaniem zespołu, zarządzaniem i marketingiem. Obecnie zarządza ponad 30-osobowym teamem, który w dużej mierze jest niezmienny od lat. Obecnie w jej szkole uczy się ponad 1000 osób. Pozyskuje fundusze i realizuje projekty unijne z języków obcych. W 2019 otrzymała nagrodę „Opolska Marka” zdobywając tym samym najwyższe wyróżnienie w województwie opolskim wśród firm i instytucji edukacyjnych.
0d kilku miesięcy tworzy i wprowadza na rynek nową markę „Royal – Szkoła Językowa Online”, która będzie wspierać dzieci ze szkoły podstawowej w nauce języka angielskiego. Już w sierpniu w sprzedaży pojawią się pierwszy kursy językowe na platformie dla 4-klasistów.
Interesuje się zdrowym stylem życia, psychologią i malarstwem.

Olga i Michał Wilczyńscy
Olga i Michał Wilczyńscy

Olga i Michał Wilczyńscy otworzyli swoją pierwszą firmę w wieku 20 i 23 lat z 50 złotymi w kieszeni. Obecnie są jednymi z czołowych specjalistów w Polsce w dziedzinie budowania i zarządzania markami edukacyjnymi. Charyzmatyczni mówcy, którzy występują na wielu scenach w Polsce. W ich portfolio są takie marki jak: Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon, Lider Branży Edukacyjnej, jezykowo.org- nauka niemieckiego online, czy też platforma KIVO do zarządzania szkołami. Wygłaszają prelekcje i prowadzą kursy oraz konsultacje dla 2500 osób rocznie. Autorzy ebooka jak prowadzić social media dla firm edukacyjnych i wydawcy magazynu Lider Branży Edukacyjnej. Są twórcami programów i kursów online z zakresu rozwoju, działań w social media, zarządzania i planowania strategicznego dla właścicieli firm edukacyjnych.

Kinga Konopielko
Kinga Konopielko

Radca prawny. Łączy prawo z biznesem. Na co dzień pomaga przedsiębiorcom działać bez obaw o legalną stronę biznesu. Tworzy umowy, Polityki prywatności, Regulaminy sprzedaży, wdraża RODO. Prowadzi kursy on-line. Jest autorką Pakietu dokumentów dla Szkół Językowych oraz autorką kursu “Samodzielne wdrożenie RODO”.

Ewa Leśniewska
Ewa Leśniewska

Specjalista ds. obsługi klienta w Kivo

W swojej pracy wykorzystuje kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu szkołą językową oraz ponad ośmioletnie doświadczenie w pracy z oprogramowaniem ułatwiającymi zarządzanie pracownikami, sprzedażą i administracją. Zna dobrze wszystkie bolączki właścicieli i menadżerów szkół językowych, nie są jej obce techniczne zagadnienia, związane z oprogramowaniem do zarządzania firmą.

Partnerzy 

magazyn lider konferencja kivo

Konferencja jest bezpłatna ale ilość osób jest ograniczona!

Nie zwlekaj zapisz się już teraz!

Call Now Button